Juul Fiyat

Juul Elektronik Sigara Fiyatları

Juul Elektronik Sigara Fiyatları

Juul elektronik sigaraların güncel fiyat listelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

  1. Juul 2 fiyatı
  2. Juul 2 pod fiyatı
  3. juul standart cihaz fiyatı
  4. En yeni juul e sigara cihaz fiyatı

Juul 2 Başlangıç Seti – 2 Podlu UK

 1.199,00
Juul 2 Başlangıç Seti 2 Podlu UK Juul Türkiye stoklarımızda yer alıyor, Juul ürünlerini orijinal kutusunda satın alabilirsiniz. En yeni

Juul Cihaz – Ruby Red Kırmızı

 849,00
Juul Cihaz Ruby Red Kırmızı Model Temel Avantajlar: Sınırlı üretimdir, yakut kırmızı rengindedir. Kolay kullanılır. Düğme yoktur. Hafif, gizli ve

Juul – Gri Cihaz

 799,00
Juul Gümüş Cihaz modeli, stoklarımızda orjinal olarak yer almakta olup, kapıda ödeme avantajı ile gönderim sağlanmaktadır. Gümüş renginin kendine özgü asaleti ve yansımasını hissetmek isteyenlerin tercihi.

Juul – Portatif Powerbank Şarj Kutusu

 949,00
Taşınabilir Şarj Kutusu, piyasadaki en emsalsiz taşınabilir JUUL şarj cihazıdır. Ne kadar gücünün kaldığını size göstermek için 4 LED ışığı vardır, şık kasa deriden yapılmıştır.

Juul – Başlangıç Kiti (USA Versiyon)

 0,00
Juul Başlangıç Seti Amerika (USA Versiyon) Orjinal ürün garantisi kapsamında olup, özel ve kapalı kutusunda kargolanmaktadır. Sipariş verdiğinizde kapıda ödeme fırsatı ile adresinize gönderim sağlanmaktadır.

İstanbuld’da juul 2 cihazı veya juul 2 pod almak için en ucuz fiyatlı juul ürünlerinin satışını gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyatlı juul ürünleri için bizi takip edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir